ŚWIECE STOŻKOWE STOŁOWE

ŚWIECE STOŻKOWE STOŁOWE

Ilość produktów: 7

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

ŚWIECE STOŻKOWE CZERWONY METALIK 10 SZT. S30-230 A10

11,99 zł Cena

Świece stołowe stożkowe w kolorze czerwonym metalik, idealne zarówno do codziennego użytku jak i na specjalne okazje takie jak ślub, komunia lub chrzciny. Wysoka jakość użytej parafiny oraz odpowiednio dobrany knot to gwarancja równomiernego spalania.  Świece wypalają się do końca, nie kopcą.

ŚWIECE STOŻKOWE ZŁOTY METALIK 10 SZT. S30-213 A10

11,99 zł Cena

Świece stołowe stożkowe w kolorze złotym metalik, idealne zarówno do codziennego użytku jak i na specjalne okazje takie jak ślub, komunia lub chrzciny. Wysoka jakość użytej parafiny oraz odpowiednio dobrany knot to gwarancja równomiernego spalania.  Świece wypalają się do końca, nie kopcą.

ŚWIECE STOŻKOWE SREBRNY METALIK 10 SZT. S30-271 A10

11,99 zł Cena

Świece stołowe stożkowe w kolorze srebrnym metalik, idealne zarówno do codziennego użytku jak i na specjalne okazje takie jak ślub, komunia lub chrzciny. Wysoka jakość użytej parafiny oraz odpowiednio dobrany knot to gwarancja równomiernego spalania.  Świece wypalają się do końca, nie kopcą.

ŚWIECE STOŻKOWE BIAŁA PERŁA METALIK 10 SZT. S30-190 A10

11,99 zł Cena

Świece stołowe stożkowe w kolorze białej perły metalik, idealne zarówno do codziennego użytku jak i na specjalne okazje takie jak ślub, komunia lub chrzciny. Wysoka jakość użytej parafiny oraz odpowiednio dobrany knot to gwarancja równomiernego spalania.  Świece wypalają się do końca, nie kopcą.

ŚWIECE STOŻKOWE CZERWONE 40 SZTUK S30-40-030

34,99 zł Cena

Świece stołowe stożkowe w kolorze czerwonym, idealne zarówno do codziennego użytku jak i na specjalne okazje takie jak ślub, komunia lub chrzciny. Wysoka jakość użytej parafiny oraz odpowiednio dobrany knot to gwarancja równomiernego spalania.  Świece wypalają się do końca, nie kopcą.

ŚWIECE STOŻKOWE BIAŁE 40 SZTUK S30-40-090

34,99 zł Cena

Świece stołowe stożkowe w kolorze białym, idealne zarówno do codziennego użytku jak i na specjalne okazje takie jak ślub, komunia lub chrzciny. Wysoka jakość użytej parafiny oraz odpowiednio dobrany knot to gwarancja równomiernego spalania.  Świece wypalają się do końca, nie kopcą.

ŚWIECE STOŁOWE BIAŁE BISPOL S1-6

3,79 zł Cena

Klasyczne, białe świece stołowe, które od lat goszczą w naszych domach, idealne zarówno do codziennego użytku jak i na specjalne okazje takie jak ślub, komunia lub chrzciny. Wysoka jakość użytej parafiny oraz odpowiednio dobrany knot to gwarancja równomiernego spalania.  Świece wypalają się do końca, nie kapią, nie kopcą.

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz