ZAPACH ACAZ-42 SWEET VANILLA WAFER 100 ML DO ŚWIEC PARAFINY WOSKU

Indeks: ACAZ-42

19,99 zł
Brutto

SWEET VANILLA WAFER "WAFELKI WANILIOWE" Delikatny miks łagodnej wanilii, toffi oraz chrupiących wafelków, który w zmysłowy sposób koi zmysły, po ciężkim dniu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Skoncentrowany zapach przeznaczony do wytwarzania świec zapachowych ze wszystkich rodzajów parafiny, stearyny i wosków naturalnych: sojowego, palmowego oraz pszczelego, a także do żeli parafinowych. 

Oferowany aromat do świec komponowany i wytwarzany jest przez firmę French Color & Fragrances z USA - światowego lidera w zakresie produkcji barwników i zapachów dla branży świecarskiej. Świeca wytworzona z użyciem zapachów FC&F tworzy niesamowitą atmosferę, daje długotrwały, bardzo intensywny i przede wszystkim piękny zapach. 

Zalecane dozowanie to 1-3%. W celu osiągnięcia zadowalającego efektu sugerowane jest przeprowadzenie wcześniejszych testów, które pozwolą ustalić preferowaną koncentrację zapachu.

WARUNKI BEZPIECZEŃSTWA ORAZ INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

-przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

-zapach do świec przeznaczony jest tylko wyłącznie do zastosowania w produkcji świec i nie nadaje się do żadnych innych zastosowań.  W ŻADNYM WYPADKU NIE MOŻNA GO UŻYWAĆ JAKO SKŁADNIKA PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH CZY TEŻ KOSMETYCZNYCH.  

-zapach w skoncentrowanej postaci jest szkodliwy dla zdrowia, dlatego nie należy wdychać go bezpośrednio. Unikać zanieczyszczenia skóry, ponieważ może powodować uczulenie - zaleca się stosowanie rękawic oraz okularów ochronnych.

ACAZ-42
2 szt.

Opis

Zapach
SWEET VANILLA WAFER - WAFELKI WANILIOWE
Pojemność [ml]
100

16 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz