PARAFINA ZAPACHOWA DO ODLEWU ŚWIEC WOLNOSTOJĄCYCH ZAPACH LAWENDOWY 2,5 KG

Indeks: ACPZ-12/2,5

31,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Gotowy zestaw do wyrobu świec wolnostojących o zapachu lawendowym

Zrobione własnoręcznie świeczki poza oczywistym wymiarem praktycznym mają nie mniej ważny, a może nawet istotniejszy aspekt dekoracyjny. Robiąc samodzielnie świecę zyskasz niepowtarzalną dekorację do domu. Taka świeczka jest też świetnym pomysłem na unikatowy i niepowtarzalny prezent dla bliskich i przyjaciół, będąc jednocześnie powodem do zadowolenia dla Ciebie jako wykonawcy. Ciepły płomień Twoich autorskich świec nada elegancji i przytulności każdemu wnętrzu, a intensywny zapach wypełni pomieszczenie.

Oferowana przez nas parafina jest gotową mieszanką zapachowej, nisko zaolejonej parafiny barwionej na odpowiedni do zapachu kolor, wzbogaconej o dodatki stabilizujące kolor oraz zapach. Parafina posiada wysoką zawartość substancji zapachowej — 3%. Temperatura topnienia : około 58 °C. Zaolejenie :0,54%

Parafinę wystarczy rozpuścić i zalać do formy bądź pojemnika po uprzednim umieszczeniu w formie knota. Powstała świeca posiada gładką powierzchnię i wolna jest od pęcherzyków powietrza.

Parafina sprzedawana jest w postaci krążków o wadze 0.25-0.5 kilograma. W tej postaci dochodzi do najmniejszej utraty zapachu w czasie przechowywania ( mniejsza powierzchnia kontaktu z powietrzem niż w przypadku płatków lub kruszonki).

W zestawie znajdują się knoty typu PC z rdzeniem wzmacniającym dedykowane do świec zapachowych:

4 knoty typu PC8 długości 15 centymetrów ( zalecane do świec o średnicy 5-7 cm)

4 knoty typu PC10 długości 17 centymetrów (zalecane do świec o średnicy 6-8 cm)

3 knot typu PC12 długości 20 centymetrów (zalecane do świec o średnicy 8-10 cm)

Dodatkowo w zestawie znajduje się opakowanie (5 gramów) utwardzacza do świec. Jest to porcja przewidziana do dodania do 2,5 kilograma.

Posiadamy w sprzedaży blisko 20 zapachów parafiny dedykowanej do świec wolnostojących oraz blisko 20 zapachów parafiny do wykonywania świec w naczyniach.

ACPZ-12/2,5
2 szt.

Opis

Waga [kg]
2,5
access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz