PARAFINA ZAPACHOWA DO ŚWIEC ZALEWANYCH W NACZYNIACH ZAPACH MOJITO 2,5 KG

Indeks: ACPZN-12/2,5

31,99 zł
Brutto
Ilość

Gotowy zestaw do wyrobu świec w naczyniach o zapachu mojito.

Zrobione własnoręcznie świeczki poza oczywistym wymiarem praktycznym mają nie mniej ważny, a może nawet istotniejszy aspekt dekoracyjny. Robiąc samodzielnie świecę zyskasz niepowtarzalną dekorację do domu. Taka świeczka jest też świetnym pomysłem na unikatowy i niepowtarzalny prezent dla bliskich i przyjaciół, będąc jednocześnie powodem do zadowolenia dla Ciebie jako wykonawcy. Ciepły płomień Twoich autorskich świec nada elegancji i przytulności każdemu wnętrzu, a intensywny zapach wypełni pomieszczenie.

Oferowana przez nas parafina jest gotową mieszanką zapachowej, nisko zaolejonej parafiny barwionej na odpowiedni do zapachu kolor, wzbogaconej o dodatki stabilizujące kolor oraz zapach. Parafina posiada wysoką zawartość substancji zapachowej — 4,5%. Temperatura topnienia : około 52 °C. Zaolejenie :1%

Parafinę wystarczy rozpuścić i zalać do formy bądź pojemnika po uprzednim umieszczeniu w formie knota. Powstała świeca posiada gładką powierzchnię i wolna jest od pęcherzyków powietrza.

Parafina sprzedawana jest w postaci krążków o wadze 0.25-0.5 kilograma. W tej postaci dochodzi do najmniejszej utraty zapachu w czasie przechowywania ( mniejsza powierzchnia kontaktu z powietrzem niż w przypadku płatków lub kruszonki).

W zestawie znajdują się knoty typu PC z rdzeniem wzmacniającym dedykowane do świec zapachowych:

5 knotów typu PC8 długości 10 centymetrów ( zalecane do naczyń o średnicy 4-5 cm)

5 knotów typu PC10 długości 12 centymetrów (zalecane do naczyń o średnicy 5-7 cm)

2 knoty typu PC12 długości 15 centymetrów (zalecane do naczyń o średnicy 6-9 cm)

Posiadamy w sprzedaży blisko 20 zapachów parafiny dedykowanej do świec wolnostojących oraz blisko 20 zapachów parafiny do wykonywania świec w naczyniach.

Ze względu na miękkość parafiny spowodowaną dużą ilością substancji zapachowej, parafina dedykowana jest tylko do zalewu świec w naczyniach. 

ACPZN-12/2,5
3 szt.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz