DREWNIANY POJEMNIK ORGANIZER NA PRZYPRAWY PRZYPRAWNIK

Indeks: (4) PRZ-08

31,50 zł
Brutto
Ilość

Praktyczny i bardzo wygodny a zarazem ekologiczny organizer na przyprawy doskonale sprawdzi się w Twojej kuchni. Idealnie nadaje się na prezent dla Twojej przyjaciółki, mamy, siostry oraz każdej kobiety, poświęcającej choćby chwilę na przygotowanie swoich ulubionych potraw. 

Wymiary organizera: 

  • Wysokość - 9,0 cm (90 mm);
  • Szerokość - 25,7 cm (257 mm);
  • Długość - 30,0 cm (250 mm);

Wymiary przyprawnika, dostosowane są do standardowych mebli kuchennych przez co nie będziesz miał problemu z umieszczeniem go na blacie kuchennych, w szafce czy w szufladzie.  

Przyprawnik pomieści ok 50 opakowań z przyprawami, a dołączonych do niego ruchomych 11 przekładek uporządkuje je w wybrany przez Ciebie sposób. Dla utrzymania jeszcze lepszego porządku w przyprawach, przez środek przyprawnika dodano przegrodę, rozdzielającą go na 2 części.

Dodatkowym atutem jest 20 klamerek dodanych GRATIS do pudełka, dzięki którym zamkniesz otwarte wcześniej torebki. Twoje przyprawy zachowają świeżość i zapach na dłużej! 

Produkt wykonany jest z wysokiej jakości sklejki liściastej - boki grubości 3 mm, natomiast dno przyprawnika, dla utrzymania lepszej stabilności, wykonano ze sklejki grubości 4 mm. 

Organizer świetnie nadaje się do dekorowania metodą decoupage, malowania, lakierowania czy oklejania. Możesz przyozdobić go w wybrany przez Ciebie sposób. 

W przeciwieństwie do przyprawników oferowanych przez innych producentów, nasz produkt dostajesz już złożony i gotowy do użytku! Nie musisz głowić się który element pasuje do którego.   

Widoczne na zdjęciach przyprawy nie są produktem sprzedaży.

Na naszych aukcjach dostępne są również inne modele przyprawników. Zapraszamy!

(4) PRZ-08
75 szt.

7 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz