SOJOWA ŚWIECA ZAPACHOWA W SZKLE SOLEIL BLANC

Indeks: ACSSZ-11

14,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Świece z wosku sojowego to piękny i przyjazny dla środowiska dodatek do Twoich wnętrz.

W odróżnieniu od świec parafinowych świece sojowe  wydzielają mniej szkodliwych substancji, a ich czas palenia jest zdecydowanie dłuższy niż świec wykonanych z parafiny, dzięki czemu dłużej możemy cieszyć się nastrojem, który wprowadzają do naszego domu.

Wytwarzane z roślin świece są absolutnie bezpieczne dla naszego zdrowia, dlatego mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach, w których są dzieci, można ich używać w dowolnym pomieszczeniu – również w sypialni. Świece z wosku sojowego są nietoksyczne, nie zawierają szkodliwych pestycydów i herbicydów, a podczas ich spalania wytwarza się o wiele mniej dwutlenku węgla i sadzy.

Są całkowicie bezdymne, a użyte podwójne drewniane knoty pozwalają na bezproblemowe roztapianie świec do ścianek naczynia w ok. 2h. Zapewniają spójny płomień i równomierne spalanie przez cały czas.

Zapach inspirowany Tom Ford Soleil Blanc. Mocno odświeżający zapach. Jasny, świeży i przepełniony aromatem cytrusów, z przebijającymi się ciepłymi kwiatowo-bursztynowymi nutami.

Zastosowanie w naszych świecach podwójnego knota drewnianego pozwoliło na całkowite wyeliminowanie ze składu dodatków w postaci olejów roślinnych służących stabilizacji i podtrzymaniu płomienia.

NASZE ŚWIECE SOJOWE SĄ WYTWORZONE W 100% Z WOSKU SOJOWEGO.

Każda świeca jest zapakowana w prezentową torebkę celofanową

ACSSZ-11
2 szt.

Opis

Wysokość [mm]
80
Średnica [mm]
75
Waga [gr]
380
Czas palenia [h]
40-45h

14 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz