STOJAK NA PŁYTY WINYLOWE ORGANIZER WINYLE 60 cm

Indeks: (Ż) WINYL-05/60 SIROKO

167,00 zł
Brutto
Ilość

STOJAK NA PŁYTY WINYLOWE ORGANIZER WINYLE 60 CM

Płyty winylowe ponownie wracają na regały miłośników muzyki. Wszystkie statystyki sprzedaży wskazują, że obecnie winyl jest bardziej popularnym nośnikiem niż płyta CD!

Jednak kolekcję płyt warto utrzymać w porządku. Nieodzownym gadżetem każdego miłośnika analogowego brzemienia powinien być stojak, organizer na płyty winylowe.

Organizer na płyty winylowe to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika muzyki!

Parametry produktu:

  • Wysokość: 34,2 cm;
  • Głębokość: 34,6 cm;
  • Szerokość: 60,0 cm;
  • Materiał: płyta HDF grubości 6 mm;
  • Kolor: orzech Siroko / biały.

Stojak pomieści ok 150 płyt.

Produkt wykonany jest z dwustronnie laminowanej, dzięki czemu, jest znacznie odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć.Co ważne, do jej codziennej pielęgnacji wystarczy jedynie miękka wilgotna ściereczka, ponieważ laminowana powierzchnia nie potrzebuje agresywnych czyszczących środków czy nabłyszczających impregnatów.

Nasze stojaki charakteryzują się wysoką trwałością.Dzięki zastosowaniu licznych zamków i zatrzasków oraz mocnego kleju do drewna, organizer jest solidny i stabilny.

Dla optymalnego zabezpieczenia nawierzchni, na której organizer zostanie postawiony,stojak wyposażono w 6 podkładek filcowychy. Dzięki nim Twój regał lub panele nie ulegną porysowaniu i zniszczeniu.

Na pozostałych naszych aukcjach dostępne są również inne kolory oraz wielkości stojaków. Sam możesz skomponować wielkość stojaka! Zapraszamy!

Produktem oferowanym na aukcji jest sam organizer. Widoczne na zdjęciach płyty winylowe są elementem dekoracyjnym wykorzystanym tylko do zdjęć.

(Ż) WINYL-05/60 SIROKO
3 szt.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz