SOJOWY WOSK ZAPACHOWY KWITNĄCY HIBISCUS 30 GRAM

Indeks: (4) ACSWZ-095

3,29 zł
Brutto
Ilość

SOJOWY WOSK ZAPACHOWY KWITNĄCY HIBISCUS 30 GRAM

Aromat skrywający w sobie piękny, słodki, lekko różany i cytrusowy zapach . Kwiatowy, słodki, ale nie jest przytłaczający. Tworzy idealny klimat w pomieszczeniu.

Wosk zapachowy sojowy, ekologiczny, wegański, wykonywany ręcznie z naturalnego wosku sojowego, biodegradowalnego i pozyskiwanego z niemodyfikowanych genetycznie roślin.

Sojowy wosk zapachowy klasy PREMIUM, którą charakteryzuje bardzo intensywny zapach dzięki zastosowaniu aromatów najwyższej jakości. Zawartość składników zapachowych wynosi aż 14%. Zastosowany dodatek specjalnej substancji wiążącej aromat gwarantuje długi czas uwalniania zapachu.

Wosk zapachowy przeznaczony jest do użytku w kominkach zapachowych, w które można zaopatrzyć się na naszych aukcjach. Nasze woski zapakowane są w szczelne opakowania pozwalające przechowywać niewykorzystaną cześć wosku bez obawy utraty zapachu.

STOSOWANIE: Wosk należy umieścić w miseczce kominka dostosowując jego ilość do objętości misy kominka oraz podstawić odpalony podgrzewacz/tealight u jego podstawy. Wosk po rozpuszczeniu zaczyna roztaczać swój zapach, wypełniając nim całe pomieszczenie. Istnieje możliwość porcjowania wosku, dzięki czemu każdy jest w stanie łączyć ze sobą różne zapachy oraz tworzyć swoje własne kompozycje. Ze względu na dużą zawartość składników zapachowych oraz dużą wielkość porcji wosku ( 30 gram ) jednorazowo wystarczy użyć jedynie małą część opakowania.

INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA: - wosk przeznaczony jest do stosowania JEDYNIE W KOMINKACH ZAPACHOWYCH - w przypadku osób z nadwrażliwością zapachową zaleca się ostrożność podczas stosowania produktu - umyć ręce po użyciu wosku.

(4) ACSWZ-095
5 szt.

12 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz