ZABAWKA DLA KOTA INTERAKTYWNA Z PIŁKAMI + KOCIMIĘTKA

Indeks: (8) KOZ-01

22,50 zł
Brutto
Ilość

Koty uwielbiają aktywną zabawę. Doskonałym odwzorowaniem naturalnego środowiska życia kota jest drewniana, ekologiczna zabawka z dwoma piłeczkami wewnątrz. Turlające się wewnątrz zabawki piłeczki z pewnością na długo zaciekawią każdego milusińskiego.

Parametry produktu:

  • Szerokość: 25 cm;
  • Długość: 25 cm;
  • Wysokość: 5,8 cm.
  • Materiał: wysokiej jakości sklejka liściasta

Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości sklejki brzozowej. Boki - sklejka grubości 3 mm, natomiast góra i dół grubości 4 mm.

Wewnątrz zabawki znajdują się dwie piłki, które po uderzeniu łapką zostają wprawione w ruch, co stanowi niezłą frajdę dla puchatych przyjaciół. Otwory w zabawce są na tyle duże, aby zmieściła się w nich kocia łapka każdego rozmiaru.

Poza zabawą piłeczkami umieszczonymi wewnątrz skrzyneczki, dzięki zastosowaniu drewna do wykonania zabawki, kotki mogą używać jej również jako naturalnego drapaka. Zabawka zaspokaja naturalną potrzebę instynktu łowieckiego, a także poprawia ich aktywność fizyczną, co przełoży się pozytywnie na ich zdrowie. Dodatkowym atutem jest możliwość zabawy kota, bez angażowania przy tym domowników. Kotek ma co robić nawet, gdy zostanie sam w domu.

Spód zabawki zabezpieczony jest czterema filcowymi podkładkami, dzięki czemu zabawka nie ryzuje podłogi.

Dodatkowo, do zabawki dołączony jest woreczek z suszoną kocimiętką. Roślina ta zachęca koty do zabawy, ćwiczeni wprawia w ogólne dobre samopoczucie. Woreczek, podzielić można na 3 użycia.

Na pozostałych naszych aukcjach dostępne są również inne modele zabawek oraz akcesoria dla kotów. Zapraszamy!

(8) KOZ-01
26 szt.

2 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz