ZAPACH ACAZ-106 HOT WINE & SPICES 100 ML DO ŚWIEC PARAFINY WOSKU

Indeks: ACAZ-106

19,99 zł
Brutto

HOT WINE & SPICES "GORĄCE WINO Z PRZYPRAWAMI" Rozgrzewający zapach na zimowe wieczory będący kompozycją charakterystycznych dla okresu świątecznego przypraw, takich jak przyprawa korzenna, anyż, cynamon, imbir, goździki kminek i kardamon wraz ze słodkim zapachem grzanego wina.

Ilość

Skoncentrowany zapach przeznaczony do wytwarzania świec zapachowych ze wszystkich rodzajów parafiny, stearyny i wosków naturalnych: sojowego, palmowego oraz pszczelego, a także do żeli parafinowych. 

Oferowany aromat do świec komponowany i wytwarzany jest przez firmę French Color & Fragrances z USA - światowego lidera w zakresie produkcji barwników i zapachów dla branży świecarskiej. Świeca wytworzona z użyciem zapachów FC&F tworzy niesamowitą atmosferę, daje długotrwały, bardzo intensywny i przede wszystkim piękny zapach. 

Zalecane dozowanie to 1-3%. W celu osiągnięcia zadowalającego efektu sugerowane jest przeprowadzenie wcześniejszych testów, które pozwolą ustalić preferowaną koncentrację zapachu.

WARUNKI BEZPIECZEŃSTWA ORAZ INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

-przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

-zapach do świec przeznaczony jest tylko wyłącznie do zastosowania w produkcji świec i nie nadaje się do żadnych innych zastosowań.  W ŻADNYM WYPADKU NIE MOŻNA GO UŻYWAĆ JAKO SKŁADNIKA PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH CZY TEŻ KOSMETYCZNYCH.  

-zapach w skoncentrowanej postaci jest szkodliwy dla zdrowia, dlatego nie należy wdychać go bezpośrednio. Unikać zanieczyszczenia skóry, ponieważ może powodować uczulenie - zaleca się stosowanie rękawic oraz okularów ochronnych.

ACAZ-106
3 szt.

Opis

Zapach
HOT WINE & SPICES - GRZANE WINO Z PRZYPRAWAMI
Pojemność [ml]
100

16 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz