ZAPACH ACAZ-60 FRUIT OF THE FOREST 100 ML DO ŚWIEC PARAFINY WOSKU

Indeks: ACAZ-60

19,99 zł
Brutto

FRUIT OF THE FOREST "OWOCE LEŚNE" Odświeżające połączenie zapachów owoców leśnych, które sprawią, że poczujesz się jak na leśnej polanie, otoczonej jeżynami, malinami oraz jagodami.

Ilość

Skoncentrowany zapach przeznaczony do wytwarzania świec zapachowych ze wszystkich rodzajów parafiny, stearyny i wosków naturalnych: sojowego, palmowego oraz pszczelego, a także do żeli parafinowych. 

Oferowany aromat do świec komponowany i wytwarzany jest przez firmę French Color & Fragrances z USA - światowego lidera w zakresie produkcji barwników i zapachów dla branży świecarskiej. Świeca wytworzona z użyciem zapachów FC&F tworzy niesamowitą atmosferę, daje długotrwały, bardzo intensywny i przede wszystkim piękny zapach. 

Zalecane dozowanie to 1-3%. W celu osiągnięcia zadowalającego efektu sugerowane jest przeprowadzenie wcześniejszych testów, które pozwolą ustalić preferowaną koncentrację zapachu.

WARUNKI BEZPIECZEŃSTWA ORAZ INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

-przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

-zapach do świec przeznaczony jest tylko wyłącznie do zastosowania w produkcji świec i nie nadaje się do żadnych innych zastosowań.  W ŻADNYM WYPADKU NIE MOŻNA GO UŻYWAĆ JAKO SKŁADNIKA PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH CZY TEŻ KOSMETYCZNYCH.  

-zapach w skoncentrowanej postaci jest szkodliwy dla zdrowia, dlatego nie należy wdychać go bezpośrednio. Unikać zanieczyszczenia skóry, ponieważ może powodować uczulenie - zaleca się stosowanie rękawic oraz okularów ochronnych.

ACAZ-60
5 szt.

Opis

Zapach
FRUIT OF THE FOREST - OWOCE LEŚNE
Pojemność [ml]
100

16 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz