ŚWIECZNIKI WAZONY SŁOIKI

ŚWIECZNIKI WAZONY SŁOIKI

Ilość produktów: 211

Pokazano 1-60 z 211 pozycji

Aktywne filtry

ŚWIECZNIK SZKLANY 7X8 CM
  • Nowy

ŚWIECZNIK SZKLANY 7X8 CM

4,49 zł Cena

Świecznik wykonany ze szkła przystosowany do montażu zarówno podgrzewaczy "tealight" jak i świeć o średnicy podstawy do 45 mm. Wysokość 7 cm średnica 8 cm. 

ŚWIECZNIK CZARNY GAT. II...
  • Nowy

ŚWIECZNIK CZARNY GAT. II BŁĘDY W MALOWANIU

0,89 zł Cena

Świecznik do podgrzewaczy tealight i świeczek o średnicy do 46 mm

Wymiar zewnętrzny: średnica 57 mm wysokość 65  mm

UWAGA: DRUGI GATUNEK, ŚWIECZNIKI KTÓRE ZOSTAŁY ŹLE POMALOWANE, JEST TO SZCZEGÓLNIE WIDOCZNE OD ŚRODKA PATRZĄC POD ŚWIATŁO, Z ZEWNĄTRZ WADY NIE SĄ TAK MOCNO WIDOCZNE. ZAPREZENTOWALIŚMY TO NA ZDJĘCIACH. 

PODSTAWKA POD ŚWIECĘ LUSTRO...
  • Nowy

PODSTAWKA POD ŚWIECĘ LUSTRO ŚREDNICA 15 CM

9,99 zł Cena

Podstawka pod świece, kwiaty, talerzyk dekoracyjny na owoce, słodycze itp. Wykonana z lustra, od spodu cztery podstawki z pianki.

Podstawka wypełniona świecami lub ciekawą aranżacją florystyczną podkreśli urok pomieszczenia. Idealne do wykonania stroików weselnych, świątecznych i okolicznościowych.

ŚWIECZNIK KIELICH KRYSZTAŁ GRUBE SZKŁO 75X60 MM

5,99 zł Cena

Świecznik z grubego szkła, możliwość zastosowania świeć stołowych oraz tealight o średnicy do 40 mm. Niezbędny na romantyczną kolację przy świecach czy szykowne spotkanie biznesowe. Rewelacyjny jako dekoracja weselna. Świecznik w stylu glamour pasuje do nowoczesnych aranżacji oraz wnętrz o pałacowym przepychu. 

ŚWIECZNIK KIELICH KRYSZTAŁ GRUBE SZKŁO 110X50 MM

15,99 zł Cena

Świecznik na nóżce w fantazyjnym kształcie kieliszka, niezbędny na romantyczną kolację przy świecach czy szykowne spotkanie biznesowe. Rewelacyjny jako dekoracja weselna. Świecznik w stylu glamour pasuje do nowoczesnych aranżacji oraz wnętrz o pałacowym przepychu. 

PODSTAWKA LUSTRZANA POD ŚWIECE 15 CM

19,99 zł Cena

Wysokiej jakości podstawka lustrzana pod świece, kwiaty, talerzyk dekoracyjny na owoce, słodycze itp. Wykonana z lustra, od spodu cztery podstawki z pianki, krawędzie fazowane

Podstawka wypełniona świecami lub ciekawą aranżacją florystyczną podkreśli urok pomieszczenia. Idealne do wykonania stroików weselnych, świątecznych i okolicznościowych.

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz