ZAPACH DO ŚWIEC PARAFINY WOSKU LEŚNA POLANA 30 ML

Indeks: (4) ACAZ-016/30

9,99 zł
Brutto
Ilość

Przyjemny, delikatny zapach owoców leśnych, kwiatów oraz lasu sosnowego. Wprowadzi w dobry nastrój i z pewnością zrelaksuje. Poczujesz otaczający Cię las wypełniony soczystymi jagodami, malinami i borówką. Stopy delikatnie muska zielona trawa z wystającymi ponad nią kwiatami. Ty natomiast w ciszy i spokoju odpoczywasz siedząc - o dziwo- we własnym mieszkaniu.   

Skoncentrowany zapach przeznaczony do wytwarzania świec zapachowych ze wszystkich rodzajów parafiny, stearyny i wosków naturalnych: sojowego, palmowego oraz pszczelego, a także do żeli parafinowych.

Oferowany aromat do świec komponowany i wytwarzany jest przez światowych liderów w zakresie produkcji barwników i zapachów dla branży świecarskiej. Świeca wytworzona z użyciem tych zapachów tworzy niesamowitą atmosferę, daje długotrwały, bardzo intensywny i przede wszystkim piękny zapach.

Zalecane dozowanie to 1-3%. W celu osiągnięcia zadowalającego efektu sugerowane jest przeprowadzenie wcześniejszych testów, które pozwolą ustalić preferowaną koncentrację zapachu.

WARUNKI BEZPIECZEŃSTWA ORAZ INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

-przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

-zapach do świec przeznaczony jest tylko i wyłącznie do zastosowania w produkcji świec i nie nadaje się do żadnych innych zastosowań.

-zapach w skoncentrowanej postaci jest szkodliwy dla zdrowia, dlatego nie należy wdychać go bezpośrednio.

(4) ACAZ-016/30
21 szt.

Opis

Pojemność [ml]
30

16 innych produktów w tej samej kategorii:

access_time
Pon - Pt / 8:00 - 16:00 Godziny pracy
speaker_phone
89 624-97-28 Zadzwoń
mail_outline
biuro@armina.pl lub napisz